MIASTO ŻYJE DESIGNEM

Projekt MIASTO ŻYJE DESIGNEM, który od trzech lat towarzyszy ARENA DESIGN, to inicjatywa Międzynarodowych Targów Poznańskich skierowana do wystawców, gości targowych oraz mieszkańców Poznania i okolic. Celem projektu jest promocja miejsc, które na różnych płaszczyznach, ale zawsze jak najlepiej, kojarzą się z designem – są zaprojektowane przez cenionych architektów bądź oferują produkty i usługi znanych marek.

W tym roku do udziału w projekcie zaproszone zostały galerie, showroomy i miejsca użyteczności publicznej. W ofercie są także unikatowe wystawy oraz pokazy filmowe przygotowane przez instytucje kultury i uczelnie wyższe.

W tym roku projekt Miasto Żyje Designem współtworzą: 12 CHAIRS, Centrum Kultury ZAMEK, Concordia Design, Czapski Art. Foundation, Dekoma, Direct floor, Fabryka Form, Folwark Edwardowo, Galeria Curators’Lab, Galeria DESIGN UAP, GALERIA YES, Garden City, Ipnotic Design Store, KARTELL, Rosenthal, Malta Festival Poznań, Muzeum Sztuk Użytkowych, Galeria NOTI,  RIDEX – Showroom, SHOWROOM Swarzędz, SPOT, Teatr 8 dnia, Terrano, Centrum Aktywności Artystycznej UAP oraz poznańskie kina studyjne: Kino Pałacowe, Kino MUZA i Kino Rialto.

W 2019 roku odbędzie się trzecia edycja projektu.  Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem akcji i formularzem zgłoszeniowym.

Masz dodatkowe pytania?

Skontaktuj się z opiekunem projektu.

Kinga Baczkun-Dobrowolska • ++48 691 021 458 • [email protected]