AKTUALNOŚCI

Wyjdź z domu, bo dziś rusza Miasto Żyje Designem!

8 marca 2019

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają mieszkańców i gości targowych do udziału w akcji „Miasto Żyje Designem”. Projekt towarzyszy 11. edycji targów ARENA DESIGN, a z oferty przygotowanej przez partnerów uczestnicy będą mogli skorzystać w dniach 8-17 marca br.

W tym roku do udziału w projekcie zaproszone zostały galerie i showroomy. W ofercie są także unikatowe wystawy przygotowane przez instytucje kultury i uczelnie wyższe oraz pokazy filmowe. – To miejsca, które na różnych płaszczyznach, ale zawsze jak najlepiej, kojarzą się z designem – są zaprojektowane przez cenionych architektów bądź oferują produkty i usługi znanych marek – wyjaśnia Joanna Waszak, dyrektor ARENA DESIGN 2019.

Atrakcyjną ofertę dla gości targowych i mieszkańców Poznania przygotowały: 12 CHAIRS, Centrum Kultury ZAMEK, Concordia Design, Czapski Art. Foundation, Dekoma, Direct floor, Fabryka Form, Folwark Edwardowo, Galeria Curators’Lab, Galeria DESIGN UAP, GALERIA YES, Garden City, Ipnotic Design Store, KARTELL, Rosenthal, Malta Festival Poznań, Muzeum Sztuk Użytkowych, Galeria NOTI, RIDEX, SHOWROOM Swarzędz, SPOT,  Teatr Ósmego dnia, Terrano, Centrum Aktywności Artystycznej UAP oraz poznańskie kina studyjne: Kino Pałacowe, Kino Rialto i Kino MUZA.

Informacje dot. akcji oraz szczegółowa oferta partnerów dostępna jest na stronie: www.arenadesign.pl/miasto-zyje-designem