Organizator:

Agata Nowak w strefie Polskich Projektantów

Podziel się

Zajmuje się projektowaniem produktów, mebli oraz przestrzeni wystawienniczych. Skończyła studia licencjackie z Projektowania Produktu i Mebla na De Montfort University w Leicester w Wielkiej Brytanii.

Agata Nowak ukończyła także studia magisterskie na kierunku Projektowanie mebli na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Punktem wyjścia do jej projektów jest chęć odpowiedzenia na potrzeby użytkownika, lub zmierzenia się z nową technologią. Ma na swoim koncie wdrożenia dla duńskiej marki Woud oraz polskiej marki borcas. Swoje doświadczenie zdobywała pracując dla Studio Rygalik i Studio Ganszyniec.

 

 

 

 

Szafka Troost to mały, praktyczny mebel, który z łatwością pomieści najbardziej potrzebne rzeczy przy łóżku. Troost ma nie tylko półkę na książki i szufladę pod blatem, ale także dwa mniejsze schowki na drobiazgi. Stolik nocny ma wizualnie lekką formę, ale dzięki zastosowaniu litego drewna dębowego i bukowego jego konstrukcja jest trwała. Troost występuje w trzech różnych wariantach wykończenia nóg, w bieli, jasnej szarości i czerni.

 

 

Formy Przyszłości – Strefa Polskich Projektantów to nowa przestrzeń, której celem jest zaprezentowanie szerokiej publiczności najciekawszych projektów polskich twórców. Pokazujemy prace, które swoją niebanalną stylistyką i pomysłowością pokazują innowacyjne i ponadprzeciętne podejścia do dobrze znanych już tematów i form. Udział w pierwszej edycji programu potwierdziło 27 twórców, którzy zaprezentują najciekawsze prace w przestrzeni zaprojektowanej przed dyrektor kreatywną Marię Jeglińską-Adamczewską.