Organizator:

Alicja Lesiak

Podziel się

Zajmuje się projektowaniem produktów wyposażenia wnętrz, stoisk targowych oraz scenografii z dużym szacunkiem do koloru.

Alicja Lesiak, projektantka, absolwentka wydziału wzornictwa na warszawskiej ASP, (członkini pracowni Tomka Rygalika - PG13). Zdobywała doświadczenie w Mediolanie (Lorenz&Kaz) i Warszawie.

Od 2016 r. współpracuje ze Studiem Ganszyniec.

Półka Wing dla marki Metis, to lekki mebel do chwalenia się swoimi największymi skarbami.
Możesz wybrać ile przestrzeni między półkami potrzebujesz i gdzie je umieścisz- zablokują się na drabince dzięki nacięciu. Dostępne w kilku wariantach kolorystycznych: róż+żółty biel+jesion, czerń+dąb, cała w czerni.

Formy Przyszłości – Strefa Polskich Projektantów to nowa przestrzeń, której celem jest zaprezentowanie szerokiej publiczności najciekawszych projektów polskich twórców. Pokazujemy prace, które swoją niebanalną stylistyką i pomysłowością pokazują innowacyjne i ponadprzeciętne podejścia do dobrze znanych już tematów i form. Udział w pierwszej edycji programu potwierdziło 27 twórców, którzy zaprezentują najciekawsze prace w przestrzeni zaprojektowanej przed dyrektor kreatywną Marię Jeglińską-Adamczewską.