Organizator:

ARENA DESIGN w 2023 roku

Podziel się

Kolejna edycja wydarzenia ARENA DESIGN odbędzie się w 2023 roku. Tymczasem zapraszamy w lutym na Biznesowe Targi Wnętrz HOME DECOR oraz Targi MEBLE POLSKA.

Ze względu na charakter wydarzenia, jakim jest ARENA DESIGN, podjęliśmy decyzję, że następny raz spotkamy się w 2023 r. Liczymy, że wtedy będą już warunki, by udział w nim był dla jego uczestników w pełni efektywny.

Tymczasem stawiamy na kontraktacje biznesowe. Już w lutym zapraszamy przedstawicieli branży wnętrzarskiej do udziału w bloku targów HOME DECOR i MEBLE POLSKA. Ich kolejna edycja odbędzie się w Poznaniu od 22 do 25 lutego 2022 roku.

Wiele wskazuje, że po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, podczas której targi te odbyły się wyłącznie w formule online, w lutym 2022 znów spotka się w Poznaniu cała branża oraz kupcy z całego świata. Do końca października zainteresowanie udziałem w przyszłorocznych targach wyraziła zdecydowana większość dotychczasowych wystawców MEBLE POLSKA. Uczestnictwo w przyszłorocznej edycji potwierdziło już także liczna grupa wystawców targów HOME DECOR. W pawilonach dostępna jest już tylko ostatnia wolna powierzchnia ekspozycyjna.

Więcej informacji o tych wydarzeniach znajdziecie na stronach targów HOME DECOR i MEBLE POLSKA.