Organizator:

EGGER – od inspiracji do realizacji

Podziel się

Bogate i modne wzornictwo, innowacyjne struktury, szeroki asortyment, wysoka jakość, wieloaspektowy wachlarz usług marketingowych… Każdego dnia, w zgodzie z naturą, firma EGGER tworzy więcej z drewna i inspiruje ciekawymi rozwiązaniami!

Wnętrza powinny być zaprojektowane w taki sposób, aby jednocześnie zapewnić odpowiedni wygląd, atmosferę i funkcjonalność. Kreowanie harmonijnego designu wymaga materiałów, które do siebie pasują lub się uzupełniają. Dzięki modnym dekorom i strukturom wykorzystanym w wielu produktach, firma EGGER wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i umożliwia tworzenie wyjątkowych wnętrz w przestrzeniach mieszkalnych oraz komercyjnych.

Unikalne, różnorodne i atrakcyjne dekory od EGGER wpisujące się w aktualne trendy aranżacji wnętrz mogą stać się impulsem do wykreowania nowego designu, inspiracją do nieustannego przesuwania horyzontu wyobraźni. Wraz ze wzrostem znaczenia indywidualizmu w naszym życiu, coraz łatwiej jest nam eksperymentować z różnymi stylami i wprowadzać w życie najśmielsze pomysły. EGGER wspiera w urzeczywistnianiu tych planów poprzez aktywne uczestnictwo na wielu płaszczyznach.

W tym roku na targach ARENA DESIGN EGGER zaprezentuje najciekawsze propozycje z zakresu produktów premium, które wkomponowane będą w aktualne trendy wyposażenia wnętrz.  Szczególnie warto zwrócić uwagę na produkty i powierzchnie znajdujące się w aktualnej kolekcji marki: struktury Feelwood, płyty oraz laminaty PerfectSense, obrzeża akcentujące, płyty kompaktowe oraz blaty robocze.

Zmień wizję w modny projekt

Na targach ARENA DESIGN wszyscy odwiedzający będą mogli zapoznać się także z  narzędziem online, które umożliwi zmianę wizji w projekt wpisujący się w aktualne trendy wyposażenia wnętrz. ,,Design Guide” to zbiór ciekawych i różnorodnych aranżacji pomieszczeń. Każde pomieszczenie przedstawia różne dekory w odpowiednich zestawieniach, dzięki czemu będzie można zobaczyć jak połączenia kolorystyczne tworzą atmosferę wnętrza. Dla osób preferujących tradycyjny styl poszukiwania inspiracji firma udostępni broszurę „Kuchenne Inspiracje” o modnym kuchennym designie, przedstawiającą różne wizualizacje kuchni wpisujące się w aktualne trendy wyposażenia wnętrz. – Na targach ARENA DESIGN zaprezentujemy również aplikację EGGER (EGGER App), wizualizator 3D oraz Wirtualne Studio Projektowe, które pomoże zwizualizować Państwa projekty – zapraszają przedstawiciele marki.

Szczegółowe informacje o ofercie marki EGGER dostępne są tutaj.