Organizator:

Elica RoadShow częścią ARENA DESIGN

Podziel się

Włoska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości okapów kuchennych oraz płyt grzewczych przemierza Europę! W ramach Elica RoadShow, mobilna ekspozycja najnowszych produktów już w połowie marca zawita do trzech miast Polski. W Poznaniu będzie można ją zobaczyć podczas ARENA DESIGN w dniach 14-15 marca.

Obrandowany truck pojawił się dotychczas w kilku europejskich miastach. Wydarzenie połączone z angażującymi pokazami kulinarnymi i konkursami zgromadziło tam mnóstwo osób zainteresowanych okapami włoskiej maki. Jak zaznaczają przedstawiciele firmy – mobilny showroom Elica RoadShow podróżujący po Europie pozwoli jeszcze bardziej zbliżyć się do klientów i zaprezentować im jak innowacyjne, piękne i skuteczne w swej pracy są urządzenia marki Elica.

Wydarzenie to także idealna okazja do zaprezentowania programu Air Partners dla współpracujących architektów, projektantów i właścicieli studiów meblowych. Podczas szkoleń, goście mogą dowiedzieć się o aktualnej ofercie producenta, a także o najnowszej serii płyt grzewczych ze zintegrowanym wyciągiem – NikolaTesla Switch. Premiera urządzenia idealnie łączy się hasłem przewodnim spotkań z polskimi klientami – The Revolution is on Air. Rewolucyjna konstrukcja płyty, uwzględnienie wzorniczych detali, a także harmonia jakości z maksymalną skutecznością – to wyróżniki premierowego modelu.

Podczas wizyty w Polsce, Elica RoadShow odwiedzi trzy miasta: Poznań, Katowice i Wrocław. Ekspozycję trucka w Poznaniu będzie można obejrzeć podczas targów ARENA DESIGN, Meble Polska oraz Home Decor w dniach 14-15 marca.