Organizator:

Formy Przyszłości

Podziel się

Dorobek najciekawszych polskich projektantów na Arenie Design

Jedną z nowości w ramach ARENY DESIGN, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 25-28.02.2020 będzie strefa Form Przyszłości, prezentująca dorobek najciekawszych polskich projektantów oraz ich aranżacje. Przestrzeń została zaprojektowana przez Marię Jeglińską-Adamczewską, która w 2016 roku była współkuratorką i projektantką polskiego pawilonu na London Design Biennale. Formy Przyszłości to setki metrów kwadratowych inspiracji, na których zagości niejedno zaskoczenie.

 

 

Maria Jeglińska-Adamczewska od kilku lat jest związana z projektem ARENA DESIGN. Dotąd odpowiadała za aranżację przestrzeni wydarzenia oraz była jurorem w konkursie TOP DESIGN AWARD. Specjalnie na potrzeby ARENY DESIGN 2020 zaprojektuje strefę FORMY PRZYSZŁOŚCI – miejsce, gdzie pokażemy najciekawsze projekty, które zauważyła zagraniczna branża.

 

Możliwość wyeksponowania kreacji najlepszych polskich artystów w ramach przestrzeni Areny Design, to wyjątkowa okazja do zakomunikowania indywidualnego charakteru projektantów i ich innowacyjnego podejścia do - wydawałoby się - dobrze znanych już tematów i form. Przestrzeń, która zrzesza profesjonalistów branży pod szyldem targów Meble Polska, Home Decor i Special Days stanowi idealną możliwość do spotkania wszystkich miłośników i interesantów dizjanu.