Organizator:

Grynasz Studio w strefie Form Przyszłości

Podziel się

Ma na swoim koncie realizacje zarówno produktowe i wystawiennicze dla polskich i zagranicznych firm i instytucji, m.in.: Marbet, NAP, MUJI, Fam Fara, Devo, Zaczyn, Instytut Wzornictwa Przemysłowego, Polska Akcja Humanitarna, czy Narodowe Centrum Kultury.

Grynasz Studio założone przez Martę Niemywską-Grynasz i Dawida Grynasza to multidyscyplinarny zespół projektantów, specjalizujący się w projektowaniu mebli, produktu i wystaw. Na stałe współpracujący z graficzką Małgorzatą Ćwiek. Wielokrotnie nagradzany we wzorniczych konkursach. Wystawiany w kraju i za granicą min. na Expo Milano, Triennale International Exhibition Milan, Arena Design Poznań, London Design Fair czy Tokyo Design Week. Eksperymentujący z nowymi materiałami i technologiami, chętnie sięga do polskiego rzemiosła i tradycji.

 

Kolekcja MOOD


Mood to modułowe meble łazienkowe dedykowane zarówno do małych kompaktowych łazienek jak i do dużych salonów kąpielowych. Kolekcja stanowi ukłon w stronę indywidualizmu, komfortu i tworzenia przestrzeni odpowiadającej różnym potrzebom domowników. Konstrukcja i gabaryty modułów, pozwalają na elastyczne konfiguracje szafek i szuflad, oraz zastosowanie różnej wielkości umywalek. Dzięki naściennemu organizerowi użytkownik w dowolny sposób może zakomponować przestrzeń, dostosowując do swoich potrzeb, codziennych rytuałów i stylu życia. Zarówno lustro jak i metalowe półki i haczyki można zawiesić w dowolnym miejscu.
Kolekcja Mood uzupełniona jest o siedzisko, małe lusterko powiększające, ażurowy wieszak oraz naścienne haczyki. Dzięki rozbudowanemu scenariuszowi użytkowemu elementy kolekcji mogą przenikać do przestrzeni sypialni jak i innych stref dziennych tworząc spójną narrację w przestrzeni użytkownika.

 

 

Formy Przyszłości – Strefa Polskich Projektantów to nowa przestrzeń, której celem jest zaprezentowanie szerokiej publiczności najciekawszych projektów polskich twórców. Pokazujemy prace, które swoją niebanalną stylistyką i pomysłowością pokazują innowacyjne i ponadprzeciętne podejścia do dobrze znanych już tematów i form. Udział w pierwszej edycji programu potwierdziło 27 twórców, którzy zaprezentują najciekawsze prace w przestrzeni zaprojektowanej przed dyrektor kreatywną Marię Jeglińską-Adamczewską.