Organizator:

JOA PROJEKT - Joanna Leciejewska w Strefie Form Przyszłości

Podziel się

Wielokrotnie nagradzana: Red Dot Award, Dobry Wzór , Must Have, TOP DESIGN award , Philips EKODESIGN.

Joanna Leciejewska, projektantka wzornictwa przemysłowego. Absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu w pracowni prof. Krzysztofa Kwiatkowskiego oraz "Innovation Management" Uniwersytetu SWPS. 

Prace prezentowane na wystawach w Poznaniu , Krakowie, Warszawie, Wrocławiu , Mediolanie , Frankfurcie, Kolonii , Bordeaux i Paryżu, projekty na łamach wielu publikacji krajowych i międzynarodowych. W 2013 roku otrzymała tytuł Designera Roku przyznany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Juror DesignEuropa Awards oraz iF STUDENT DESIGN AWARD.

 

 

Formy Przyszłości – Strefa Polskich Projektantów to nowa przestrzeń, której celem jest zaprezentowanie szerokiej publiczności najciekawszych projektów polskich twórców. Pokazujemy prace, które swoją niebanalną stylistyką i pomysłowością pokazują innowacyjne i ponadprzeciętne podejścia do dobrze znanych już tematów i form. Udział w pierwszej edycji programu potwierdziło 27 twórców, którzy zaprezentują najciekawsze prace w przestrzeni zaprojektowanej przed dyrektor kreatywną Marię Jeglińską-Adamczewską.