Organizator:

Już dziś kup bilet na ARENA DESIGN 2020!

Podziel się

W sprzedaży online dostępne są już bilety na ARENA DESIGN 2020. Bilety można kupić za pośrednictwem portalu ToBilet.pl.

ARENA DESIGN to jedyne w Polsce miejsce spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć i możliwości światowego dizajnu. Poznańskie targi to inspirujące wystawy, wykłady znamienitych gości, prezentacje, dyskusje, a także prestiżowy konkurs TOP DESIGN award.

W tym roku w ramach ARENA DESIGN inaugurujemy dwie nowe strefy: FORMY PRZYSZŁOŚCI – STREFA POLSKICH PROJEKTANTÓW oraz WIZJONERZY POLSKIEGO WZORNICTWA. Zadaniem tej pierwszej jest prezentowanie szerokiej publiczności – zarówno potencjalnym klientom, jak i przedsiębiorcom – najciekawszych projektów polskich projektantów. Prac, które zauważone zostaną również przez branżę zagraniczną. STREFA WIZJONERZY POLSKIEGO WZORNICTWA to z kolei przestrzeń, która – jak sama nazwa wskazuje – dedykowana jest prezentacji polskich marek stawiających na wzornictwo wizjonerskie, odważne i innowacyjne.

Zachęcamy do zakupu biletów na ARENA DESIGN 2020: https://tobilet.pl/events/arena-design-2020. Bilety trafiają bezpośrednio na telefon lub pocztą w formie indywidualnie zaprojektowanych karnetów.