Organizator:

Kup tańszy bilet

Podziel się

ARENA DESIGN 2020 dostępna dla szerokiej publiczności. Poznaj z nami najnowsze trendy i osoby związane ze światem dizajnu, posłuchaj ciekawych wykładów i zagłęb się w ideę SLOWNESS

 

ARENA DESIGN to jedyne w Polsce miejsce spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć i możliwości światowego dizajnu. Poznańskie targi to inspirujące wystawy, wykłady znamienitych gości, prezentacje, dyskusje, a także prestiżowy konkurs TOP DESIGN award. Wydarzenie skierowane jest do szeroko pojętej branży kreatywnej: projektantów i architektów wnętrz, miłośników designu, osób poszukujących nowych materiałów i rozwiązań technologicznych, a także do studentów szkół wyższych o profilu artystycznym i technicznym.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom szerokiej publiczności, ARENA DESIGN otwiera się na nowych zwiedzających. Na tegoroczną edycję zapraszamy wszystkie osoby, których pasją jest dizajn. To doskonała okazja do udziału w dyskusjach i panelach, a także poznania najnowszych trendów ze świata, a także szansa na wgłębienie się w ideę SLOWNESS. 
Bilety dla publiczności dostępne są w cenie 30 zł.