Organizator:

MAJA GANSZYNIEC

Podziel się

Maja Ganszyniec dołącza do jury TOP DESIGN AWARD 2020

Innowacyjne wzornictwo na najwyższym poziomie

 

 

Maja Ganszyniec jest absolwentką wydziału Design Product londyńskiego Royal College of Art oraz krakowskiej ASP. Od 2013 roku prowadzi Studio Ganszyniec, specjalizujące się w projektowaniu mebli i produktów przemysłowych. Wierzy w sens tworzenia pięknych, przyjaznych człowiekowi i naturze przedmiotów. Jej projekty są jednocześnie wizjonerskie i odpowiedzialne. Poszukuje nowych możliwości w ramach ograniczeń myślenia strategicznego.

Założycielka marki NURT. Na koncie ma współpracę z m.in. z firmami IKEA, Comforty czy Noti. W 2017 Instytut Wzornictwa Przemysłowego przyznał jej nagrodę Projektanta Roku, równolegle magazyn DesignAlive uhonorował tytułem Kreatora Roku.

 

Konkurs TOP DESIGN AWARD to jeden z filarów wydarzenia ARENA DESIGN. Jego celem jest nie tylko nagradzanie wyróżniających się na rynku produktów, ale także podkreślenie znaczenia współpracy projektanta z producentem. Dobre wzornictwo charakteryzuje się powiązaniem w jednym produkcie takich cech jak: funkcjonalność, ergonomia, estetyka, ekonomia, ekologia. To wszystko razem stanowi wartość dodaną, której poszukuje na rynku świadomy klient.


Szczegóły: https://arenadesign.pl/pl/konkursy/top-design-award/o-konkursie/