Organizator:

MILONI w strefie WIZJONERZY POLSKIEGO WZORNICTWA

Podziel się

MILONI to producent nowoczesnych mebli, które eksponują naturalne piękno drewna. Miloni stawia na ciekawe wzornictwo, w którym odważnie łączymy formy i materiały. MILONI pokaże swoją ofertę podczas ARENA DESIGN 2020.

 

MILONI do produkcji mebli wykorzystuje stuprocentowe drewno pochodzące z serca lasu. Każdy produkt to starannie opracowany kawałek natury. Tworząc nowoczesne meble, zawsze stara się eksponować naturalne piękno drewna.

 Projektując, nie szukamy kompromisu. Stawiamy na ciekawe wzornictwo, w którym odważnie łączymy formy i materiały. Z pasją tworzymy nowe projekty i stale rozszerzamy ofertę. Nie ograniczamy się tylko do własnych koncepcji, jesteśmy otwarci na kolejne pomysły – Twoje pomysły. Z przyjemnością sprawimy, że Twoje marzenie o meblu idealnym stanie się rzeczywistością – przekonują właściciele firmy. – Wyznajemy zasadę, że meble mają nie tylko dobrze wyglądać, ale przede wszystkim dobrze służyć swoim właścicielom. Z tego powodu dbamy o każdy szczegół w procesie produkcji. Do tworzenia naszych mebli używamy jedynie najlepszych komponentów, gwarantujących trwałość gotowych produktów. Wszystkie okucia i elementy metalowe, które wykorzystujemy w produkcji, to wyroby wiodących europejskich marek. Do zabezpieczenia i pielęgnacji drewna stosujemy oryginalne niemieckie olejki, dzięki którym powierzchnia mebli pozostaje właściwie zabezpieczona i aksamitna w dotyku. Meble MILONI tworzymy tak, by mogły służyć Tobie i Twojej rodzinie przez wiele lat – dodają.

Produkt firmy MILONI będzie można zobaczyć w strefie WIZJONERZY POLSKIEGO WZORNICTWA.

Źródło: www.miloni.pl