Organizator:

Nasza dyrektorka kreatywna z nominacją w konkursie DESIGN ALIVE Awards!

Podziel się

Magazyn Design Alive nominował Marię Jeglińską-Adamczewską do nagrody KREATOR w ósmej edycji konkursu Design Alive Awards.

Design Alive Awards co roku przyznaje nagrody wybitnym osobowościom z branży kreatywnej. – W tym roku już po raz ósmy chcemy docenić twórców za umiejętność odpowiadania na potrzeby zmieniającego się świata i społeczeństwa, za odważne współtworzenie marek, usług, produktów i przestrzeni, za inspirowanie swoich odbiorców i chęć dzielenia się wiedzą – przekonują organizatorzy konkursu.

Spośród piętnastu nominowanych Kapituła Nagród wybierze Kreatora, Animatora i Stratega Roku 2019. Laureatów poznamy podczas grudniowej Gali Design Alive Awards 2019.

W kategorii Kreator nominowana do nagrody jest Maria Jeglińska-Adamczewska, która od dwóch lat jest dyrektorem kreatywnym ARENA DESIGN. Projektantka dostrzeżona została za niezwykłą wrażliwość estetyczną oraz wyraźny styl doceniany zarówno w Polsce, jak i za granicą oraz za realizację projektów wzorniczych dla takich marek jak Vitra czy Ligne Roset.