Organizator:

NUDO DESIGN - w strefie Polskich Projektantów

Podziel się

Kaja Ałaszkiewicz i Domenico Russo, razem łączą swoje doświadczenia zawodowe w dziedzinie architektury, designu oraz PR’u i komunikacji aby projektować, produkować i promować drewniane meble i akcesoria do wnętrz.

NUDO design to polsko-włoskie studio designu, założone przez Kaję Ałaszkiewicz i Domenico Russo.

Kaja, absolwentka italianistyki na Uniwersytecie Warszawskim i komunikacji w reklamie na Uniwersytecie w Perugii. Domenico, absolwent architektury i inżynierii w Pescarze (It).

W zeszłym roku ich stoliki kawowe PIANO otrzymały znak jakości "Must Have" przyznany przez radę ekspertów Łódź Design Festival.

 

 

 

 

Krzesło PIANO

Piano to seria delikatnych mebli wykonanych z wielką dbałością o detal. Drewniane zaokrąglone nogi nadają całej konstrukcji lekkości i finezji. Jako pierwsze z naszych kolekcji zostały wyprodukowane z użyciem elementów wykonanych z litego drewna dębowego. Wszystkie elementy serii można rozmieścić pojedynczo lub w grupach, aby uzyskać unikalny wygląd, który jest zarówno efektowny, jak i funkcjonalny.

PIANO Chair to nasz najnowszy produkt tej serii. Proste linie połączone z delikatnymi obłościami siedziska i oparcia to idealny dodatek do jadalni.

 

 

Formy Przyszłości – Strefa Polskich Projektantów to nowa przestrzeń, której celem jest zaprezentowanie szerokiej publiczności najciekawszych projektów polskich twórców. Pokazujemy prace, które swoją niebanalną stylistyką i pomysłowością pokazują innowacyjne i ponadprzeciętne podejścia do dobrze znanych już tematów i form. Udział w pierwszej edycji programu potwierdziło 27 twórców, którzy zaprezentują najciekawsze prace w przestrzeni zaprojektowanej przed dyrektor kreatywną Marię Jeglińską-Adamczewską.