Organizator:

Ola Mirecka - Formy Przyszłości

Podziel się

Prowadzi multidyscyplinarne studio projektujące produkty i instalacje często łączące tradycyjne rzemiosło z nowymi technologiami.

Ola Mirecka obecnie mieszkająca w Danii projektantka Ola Mirecka jest absolwentką ASP w Warszawie i Royal College of Art w Londynie. Przez ponad 3 lata projektowała dla LEGO System A/S, które nadal jest jej klientem. 

Jej praca badawcza skupia się na eksperymentalnych i interaktywnych procesach sprawdzających kiedy zabawa może być używana jako narzędzie do innowacji i jak stosowanie zabawy może pomagać w rozwiązywaniu problemów współczesnego świata. 

 

 

 

Formy Przyszłości – Strefa Polskich Projektantów to nowa przestrzeń, której celem jest zaprezentowanie szerokiej publiczności najciekawszych projektów polskich twórców. Pokazujemy prace, które swoją niebanalną stylistyką i pomysłowością pokazują innowacyjne i ponadprzeciętne podejścia do dobrze znanych już tematów i form. Udział w pierwszej edycji programu potwierdziło 27 twórców, którzy zaprezentują najciekawsze prace w przestrzeni zaprojektowanej przed dyrektor kreatywną Marię Jeglińską-Adamczewską.