Organizator:

Oyster Studio w strefie Form Przyszłości

Podziel się

Pracownia zajmuje się szeroko rozumianym projektowaniem przestrzennym.

Studio Oyster działa od 2004. Projektujemy architekturę wnętrz, wystawy, scenografię oraz produkt. Inspiruje nas zmieniający się świat trendów, natura i ludzie.Staramy się odnajdować w każdej konwencji, każdym stylu i każdej skali. Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom usługi projektowej na możliwie najwyższym poziomie. 

 

 

 

Wewnętrzna tęsknota za tym co dobre, naturalne, komfortowe przyczyniła się do powstania systemu modułowego MIST. Inspiracją były drobne cząsteczki wody w powietrzu - subtelnie, orzeźwiająco unoszą się nad powierzchnią ziemi. Przenikające się naturalnie formy flory. Minerały i skały pomimo odmiennej struktury współgrają z miękkimi obłymi kształtami mchu. Współżyjący ze sobą ekosystem stał się impulsem do stworzenia spójnego języka form. Projekt opracowany przez poznańską pracownię Oyster - obłościami zachęca do rozluźniającej interakcji. Zaprasza eliptycznością, spokojem.

 

 

Formy Przyszłości – Strefa Polskich Projektantów to nowa przestrzeń, której celem jest zaprezentowanie szerokiej publiczności najciekawszych projektów polskich twórców. Pokazujemy prace, które swoją niebanalną stylistyką i pomysłowością pokazują innowacyjne i ponadprzeciętne podejścia do dobrze znanych już tematów i form. Udział w pierwszej edycji programu potwierdziło 27 twórców, którzy zaprezentują najciekawsze prace w przestrzeni zaprojektowanej przed dyrektor kreatywną Marię Jeglińską-Adamczewską.