Organizator:

Piotr Stolarski, PSTO w strefie Form Przyszłości

Podziel się

Projekty PSTO to poszukiwanie ponadczasowej esencji przedmiotów, skupienie na doświadczeniu użytkownika, troska o detale i odrobina eksperymentu.

Studio projektowe założone w 2018 roku przez Piotra Stolarskiego, doświadczonego projektanta wzornictwa i zdobywcy wielu nagród projektowych m.in. Red Dot Design Award, iF Design Award, German Design Award i Good Design Award. PSTO współpracuje zarówno z dużymi producentami jak i ze startupami czy instytucjami kultury. 

Piotr Stolarski w latach 2013-2017 pracował jako Senior Designer w Yamaha Design Laboratory gdzie zajmował się projektowaniem instrumentów muzycznych i sprzętu audio oraz fizycznych i wirtualnych interface’ów.

 

 

Lampy Mikado oraz Mikado Mini

projekt: Piotr Stolarski

 

 

Formy Przyszłości – Strefa Polskich Projektantów to nowa przestrzeń, której celem jest zaprezentowanie szerokiej publiczności najciekawszych projektów polskich twórców. Pokazujemy prace, które swoją niebanalną stylistyką i pomysłowością pokazują innowacyjne i ponadprzeciętne podejścia do dobrze znanych już tematów i form. Udział w pierwszej edycji programu potwierdziło 27 twórców, którzy zaprezentują najciekawsze prace w przestrzeni zaprojektowanej przed dyrektor kreatywną Marię Jeglińską-Adamczewską.