Organizator:

POMYSŁ NA WNĘTRZE razem z ARENĄ DESIGN!

Podziel się

Pomysł na Wnętrze to pierwszy i jedyny poznański, bezpłatny magazyn wnętrzarski, w którym przedstawiane są najnowsze trendy i inspiracje dotyczące aranżacji wnętrz.

Magazyn powstał z myślą o ludziach, którzy lubią otaczać się pięknymi przedmiotami i mieszkać w ciekawych wnętrzach. Stworzony został również dla tych, którzy podążają za nowościami i aktualnymi trendami, szukając w nich czegoś dla siebie. Na stałe zagościły w magazynie  działy: POLSKI DIZAJN, w którym promowani są polscy projektanci czy INSPIRACJE, gdzie prezentowane są piękne wnętrza zrealizowane przez polskich architektów.

W każdym wydaniu przedstawiane są ciekawe rozwiązania do kuchni lub łazienki oraz nowości rynkowe. W miesięczniku publikowane są również zdjęcia aranżacyjne produktów zagranicznych marek, które nie zawsze są dostępne na naszym rynku, by zainspirować czytelników i pokazać alternatywne, a czasami nawet awangardowe rozwiązania.

Misją wydawcy jest tworzenie magazynu, który będzie ciekawy i inspirujący dla wszystkich, którzy cenią dobre wzornictwo, a dodatkowo będzie łatwo dostępny.

POMYSŁ NA WNĘTRZE to pierwszy i jedyny poznański, bezpłatny magazyn wnętrzarski, w którym przedstawiamy najnowsze trendy i inspiracje dotyczące aranżacji wnętrz.
Powstał z myślą o ludziach, którzy lubią otaczać się pięknymi przedmiotami i mieszkać w ciekawych wnętrzach. Stworzony został również dla tych, którzy podążają za nowościami i aktualnymi trendami, szukając w nich czegoś dla siebie.
Na stałe zagościły u nas działy: POLSKI DIZAJN, w którym promujemy naszych rodzimych projektantów czy INSPIRACJE – tu prezentujemy piękne wnętrza zrealizowane przez polskich architektów. W każdym wydaniu przedstawiamy ciekawe rozwiązania do kuchni lub łazienki oraz nowości rynkowe.
Publikujemy również zdjęcia aranżacyjne produktów zagranicznych marek, które nie zawsze są dostępne na naszym rynku, by zainspirować naszych czytelników i pokazać alternatywne, a czasami nawet awangardowe rozwiązania.
Naszą misją jest tworzenie magazynu, który będzie ciekawy i inspirujący dla wszystkich, którzy cenią dobre wzornictwo, a dodatkowo będzie łatwo dostępny.