Organizator:

Szymon Hanczar - Strefa Polskich Projektantów

Podziel się

Zajmuje się projektowaniem wnętrz, mebli, przestrzeni ekspozycyjnych. Prekursor minimalnych przestrzeni mieszkalnych.

Szymon Hanczar, Architekt wnętrz, projektant przedmiotów. Absolwent wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, obecnie jej wykładowca. Studiował również na Akademie der Bildenden Kuenste w Monachium.

Autor projektów, które zdobyły wyróżnienie MustHave na Łódź Design Festiwal oraz Diament Meblarstwa. Juror w wielu konkursach projektowych. Prowadzi własne studio projektowe.

Otworzył biuro projektowe hanczarstudio z siedzibą we Wrocławiu i z powodzeniem eksplorujące różne obszary dziedzin projektowych takich jak architektura wnętrz, stoiska targowe, wystawiennictwo, czy wzornictwo przemysłowe; współpracuje z przemysłem, instytucjami kultury, odbiorcami indywidualnymi; w każdym z obszarów twórcy stawiają sobie za cel wzbogacanie sfery pozytywnych doznań wśród odbiorców.

 

 

 

Formy Przyszłości – Strefa Polskich Projektantów to nowa przestrzeń, której celem jest zaprezentowanie szerokiej publiczności najciekawszych projektów polskich twórców. Pokazujemy prace, które swoją niebanalną stylistyką i pomysłowością pokazują innowacyjne i ponadprzeciętne podejścia do dobrze znanych już tematów i form. Udział w pierwszej edycji programu potwierdziło 27 twórców, którzy zaprezentują najciekawsze prace w przestrzeni zaprojektowanej przed dyrektor kreatywną Marię Jeglińską-Adamczewską.