Organizator:

Szyszka Design pokaże swoje produkty podczas ARENA DESIGN

Podziel się

Mała krakowska manufaktura mebli na zamówienie “Szyszka Design”, która projektuje i produkuje biurka i stoły na pograniczu stylów loft i vintage pokaże swoje produkty podczas 12. edycji ARENA DESIGN.

“Szyszka Design” to firma, która powstała z zamiłowania do prostoty, dbałości o szczegóły i uroku naturalnych materiałów. Meble wykonywane są własnoręcznie, w niewielkim warsztacie.  Marka bazuje wyłącznie na naturalnych materiałach – litym drewnie, którego charakter i fakturę staramy się wyeksponować i wydobyć z każdego zrobionego przez nas stołu czy biurka.

– Szyszka Design powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach. Od samego początku staramy się projektować i produkować meble wyjątkowe, charakterystyczne na tyle, aby mogły być kojarzone wyłącznie z jednym autorem.Dostrzegamy zapotrzebowanie na produkty unikatowe, każdorazowo dopasowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Dlatego każdemu nabywcy staramy się umożliwić stworzenie wymarzonego projektu, zawsze dopasowanego do jego potrzeb. W naszych projektach szukamy formy nieoczywistej, a jednocześnie nie zbędnie skomplikowanej. Wierzymy, że w połączeniu z wysokiej jakości wykonaniem wydobywa ona całe piękno naturalnego materiału tworząc połączenie, które nigdy nie wyjdzie z mody – mówią przedstawiciele marki.

Szczegółowe informacje: www.szyszkadesign.pl