Organizator:

VOGUE partnerem strategicznym ARENA DESIGN 2019

Podziel się

„Vogue Polska” to najbardziej wyczekiwany tytuł ostatniej dekady, odpowiedź na zainteresowania Polek i Polaków, którym bliskie są sprawy mody, kultury, piękna. Pojawienie się naszego magazynu to świadoma decyzja biznesowa, która wpisuje się w rozwój rynku dóbr luksusowych w naszym kraju. “Vogue Polska” jest partnerem strategicznym ARENA DESIGN 2019.

Polska była dwudziestym trzecim krajem, w którym zawitał magazyn, nazywany biblią mody. Przez ponad 125 lat historii pismo zdobyło rzeszę czytelników na całym świecie oraz międzynarodową renomę. Od początku „Vogue” nie był tylko przewodnikiem po trendach, ale sam je wyznaczał.

Podczas ARENA DESIGN 2019 zapraszamy na wykład pt. “Transformacja biznesu. Lokalna marka, a duży zasięg w Google. Jak ruszyć z pomysłem z metką „made in Poland” w świat”. W dyskusji panelowej, prowadzonej przez Dominikę Olszynę (wp.pl, vogue.pl) udział wezmą eksperci: Maja Ganszyniec (Studio Ganszyniec, NUrt), Magdalena Borowiec (PROFIM), Mikołaj Molenda (tylko.com), Jan Stasz (NAGO), Zuza Kuczyńska (Le Petit Trou).

Dyskusja panelistów odbędzie się 12 marca o godz. 12.00 na scenie głównej w pawilonie nr 5.

Zapraszamy!