Organizator:

Warsztaty dla dzieci podczas ARENA DESIGN

Podziel się

ARENA DESIGN ma także ofertę dla dzieci! Podczas warsztatów DIY DIGITAL CLOCK ® najmłodsi będą mogli zbadać i rozszyfrować pojęcie czasu, a także wykonać samodzielnie oryginalny zegar. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.

Czym jest czas, jak możemy go mierzyć, co to znaczy “nie mieć czasu” – to pytania, na które odpowiedzi poszukają najmłodsi podczas warsztatów.  – W trakcie zajęć poznamy DIY DIGITAL CLOCK ® , a z tekturowego opakowania wykonamy najprawdziwszy,  działający zegar. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma też certyfikat uczestnictwa i zabierze wykonany przez siebie projekt do domu – mówi organizator warsztatów Monika Barańska z Tiku Tiku Design.

Prototyp DIY DIGITAL CLOCK ® pojawił się na Gdynia Design Days w 2015 r. W 2016 r. został wyróżniony przez Instytut Designu w Kielcach i zaproszony do prezentacji, podczas wystawy 40 najlepszych projektów dla dzieci pod tytułem “Lekcja Dizajnu”.W maju 2018 r. DDC ® występował na Łódź Design Festiwal, na zaproszenie organizatorów w Open Program.

Program warsztatów :

12.03.2019 – wtorek

16:00 – 18:00  Warsztaty “Zrób sobie zegar na wiosnę” –  DIY DIGITAL CLOCK (wiek uczestników: 6-12) – stoisko 44 A, ARENA DESIGN, paw. 5

(zapisy: diydigitalclock@gmail.com)

Prowadzenie: Monika Barańska – Tiku Tiku Design”

15.03.2019 – piątek

15:00 – 17:00  Warsztaty “Zrób sobie zegar na wiosnę” –  DIY DIGITAL CLOCK (wiek uczestników: 6-12) – stoisko 44 A, ARENA DESIGN, paw. 5

(zapisy: diydigitalclock@gmail.com)

Prowadzenie: Monika Barańska – Tiku Tiku Design