Organizator:

Wolność tworzenia. VOX na targach w Poznaniu

Podziel się

Luty w Poznaniu to święto designu. Na targi ARENA DESIGN i Meble Polska przybywają najlepsze marki i projektanci. VOX, czołowa polska marka wnętrzarska, na tę okazję przygotowała szereg nowości, które pomagają uwolnić kreatywność w projektowaniu i aranżowaniu wnętrz.

VOX na targach Arena Design i Meble Polska ma swoje stałe miejsce. Cały pawilon numer 10 ulokowany w samym sercu Międzynarodowych Targów Poznańskich, będzie wypełniony aranżacjami i produktami VOX. Tam oraz w Pawilonie 3, w którym odbywać się będą targi ARENA DESIGN będzie można spotkać się z ekspertami i doradcami firmy

 

- Nie istnieje jeden sposób na piękny dom. Dlatego w VOX od lat pracujemy nad rozwiązaniami ułatwiającymi tworzenie osobistych wnętrz, dopasowanych do potrzeb domowników. Podczas Targów Meble Polska i Arena Design w Pawilonie VOX zaprezentujemy przekrój możliwości, które dają nasze produkty. Wszystko po to, aby każdy mógł cieszyć się wolnością wyboru i urządzaniem mieszkania po swojemu - mówi Julita Mańczak, PR Manager VOX.

VOX od zawsze stawia na rozwój w oparciu o wiedzę i doświadczenie ekspertów. Tym razem do współpracy marka zaprosiła Artura Kurasińskiego, eksperta w dziedzinie nowych technologii i biznesu. 27 lutego o godz. 12 wystąpi on na scenie AD Talks targów Arena Design i opowie jak wirtualna rzeczywistość (VR) zmienia nasze życie oraz pomaga urządzać wnętrza.

A jak VR działa w praktyce? O tym można przekonać się w Pawilonie VOX, gdzie będzie okazja, żeby przetestować program VOXBOX i odbyć wirtualny spacer po zaprojektowanym wnętrzu.

 

Program do aranżacji wnętrz VOXBOX będzie można zobaczyć również w strefie Wizjonerów Polskiego Wzornictwa, gdzie VOX pojawi się na zaproszenie organizatorów targów. Z kolei w strefie Formy Przyszłości, prezentującej dorobek najciekawszych polskich twórców, swoje projekty pokaże Joanna Leciejewska, od lat współpracująca z marką VOX. 

Szczegóły: https://arenadesign.pl/pl/aktualnosci/joa-projekt-joanna-leciejewska-w-strefie-form-przyszlosci

O marce VOX:

VOX to marka wnętrzarska o unikatowym i uzupełniającym się portfolio produktów oraz usług związanych z urządzaniem mieszkań i domów.
W VOX wierzymy, że prawdziwa wolność zaczyna się w domu, a to jak mieszkamy ma ogromny wpływ na nasze życie. Dlatego nasze produkty powstają w odpowiedzi na realne potrzeby człowieka, w oparciu
o metodologię design thinking. Pracują nad nimi multidyscyplinarne zespoły, w skład których, oprócz projektantów, wchodzą psychologowie, etnografowie czy socjologowie; a naszym celem jest nieustanny rozwój i dostarczanie kompleksowych rozwiązań wnętrzarskich. W ten sposób powstają stylistycznie dopasowane do siebie kolekcje mebli, podłóg, drzwi, dodatków oraz systemów ściennych i elewacyjnych.

VOX to także sieć salonów wyposażenia wnętrz w całej Polsce oraz platforma sprzedaży on-line vox.pl. Prawdziwą wolność tworzenia zapewniamy także konsumentom w ponad 50 krajach na wszystkich kontynentach, od Stanów Zjednoczonych, przez Rosję, aż po Australię i Tajwan.