Organizator:

Zapraszamy na Interior Business Summit

Podziel się

Interior Business Summit to dwudniowa konferencja dedykowana wszystkim zainteresowanym tematyką skutecznych działań promocyjnych i marketingowych na rynku wnętrz i dekoracji.

Osią dyskusji w czasie Interior Business Summit będzie marketing i promocja w czasach kryzysu, ale i nie tylko. Wśród tematów dyskusji z pewnością będzie zmiana stylu życiu i jej wpływ wpływ na trendy we wnętrzach, sprzedaż internetowa - znak czasu czy konieczność, komunikacja marki w branży wnętrzarskiej w czasach kryzysu czy innowacyjne kanały współpracy z architektami wnętrz i blogerami.      

 

Prelekcje dostarczą kompleksowej wiedzy na temat działań promocyjno-marketingowych dedykowanych właśnie branży wnętrzarskiej. Do wystąpień zaprosiliśmy specjalistów z różnych dziedzin, którzy opowiedzą o relacji agencja/bloger-producent. Wśród zaproszonych gości są: stylistka wnętrz i blogerka Ula Michalak, Senior PR & Influencer Marketing Specialist Mateusz Haniszewski, blogerka Katarzyna Szostakowska, fotograf Marta Michalik, redaktor naczelna MAGAZIF Katarzyna Księżopolska, Social Media Performance Team Leader portalu Homebook.pl Marcin Schubert, CEO i założyciel Sfera Group Andrzej Czech, pierwsza w Polsce konsultantka design thinking oraz Innovation&Design Management Anna Wróblewska, Architectural Project Manager Roma Elsner, współwłaścicielka agencji PLN Design Group Magda Skibka, współwłaściciel i partner zarządzający w Home Sweet Home PR Marcin Poboży i wielu innych. Konferencję poprowadzi Dagmara Jakubczak, trendwatcher i doradca ws. designu oraz kolekcjonerstwa.

Szczegóły: www.ibsummit.pl