Organizator:

Zgłoś produkt do TOP DESIGN award 2019!

Podziel się

Dobrze zaprojektowane, funkcjonalne, ergonomiczne i w ciekawej formie – takie są produkty nagrodzone w dotychczasowych konkursach TOP DESIGN award. Podczas jedenastej edycji arena DESIGN, która odbędzie się w dniach 12-15 marca 2019 r. jury wybierze kolejnych laureatów. Na zgłoszenia konkursowe organizatorzy czekają do 30 listopada br.

Już po raz jedenasty na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się arena DESIGN – projekt, którego celem jest promocja i upowszechnianie nowych rozwiązań wzorniczych producentów i projektantów, pogłębienie wiedzy o designie wśród przedsiębiorców, a także wskazanie potrzeby współpracy producenta i projektanta, pozwalającej osiągnąć wysoką pozycję na rynku międzynarodowym.

W ciągu 11 lat znakiem TOP DESIGN award odznaczono blisko 70 produktów. Do końca listopada można aplikować do kolejnej edycji konkursu.

Wśród dotychczasowych laureatów konkursu znalazły się m.in. takie marki jak: NOTI, FRANKE, VZÓR, MARMITE, VOX, PROFIM, CELFAST, INSTALPROJEKT, DEANTE, MARBET, FAKRO, HANSGROHE, GROHE POLSKA,  KABO&PYDO MARMORIN, MEBLE VOX, MIKOMAX, PAGED, SCHATTDECOR, SITAG czy ZELMER.