ZMIENIAMY SIĘ_18. PE-P

Ideą 18. edycji  PE-P jest poszukiwanie nowych rozwiązań funkcjonalnych sprawdzających się w małych przestrzeniach pokoi młodzieżowych i kawalerek , a także atrakcyjnych wzorów cyfrowych, które podkreślą wartości i pasje młody osób.

Obszarem projektowym 18. PE-P jest przestrzeń prywatna osób w wieku 15-21 lat ze szczególnym uwzględnieniem takich zagadnień, jak: łączenie funkcji, nowe funkcjonalności, modyfikacja przestrzeni w czasie,  łatwy montaż mebli.

Na wystawie prezentujemy efekt pracy twórczej siedmiu studenckich zespołów w postaci dokumentacji konceptów projektowych oraz dwóch projektów mebli, które zostały zakwalifikowane do prototypowania, w dwóch wersjach materiałowych z zastosowaniem czterech wzorów cyfrowych.

Wystawie towarzyszą pokazy projektów oraz prezentacje portfolio studentów Wydziału Architektury i Wzornictwa UAP adresowane do  przedstawicieli przemysłu.

PE-P realizowany jest przez prof. Katarzynę Laskowską i as. Joannę Lisiecką w Pracowni Programów Edukacyjnych i Współpracy z Przemysłem Katedra Mebla Wydział Architektury i Wzornictwa UAP.

Partnerzy 18. PE-P: Meble WÓJCIK, SCHATTDECOR, SWISS KRONO, REHAU.

Więcej informacji na facebook.com/pracownia.PEP